0216 540 34 84

yangın tüpü dolumu fiyatları

Yangın tüpü dolumu fiyatları

Yangın tüpü dolum fiyatları için öncelikle bizlere bildirmeniz gereken kaç kg ve kaç adet yangın tüpü dolumu için fiyat almak istediğinizdir.
Yangın tüplerinde fiyat verilirken saç gövdeden ibaret olmakta olduğunu ve belirli aralıklarla içeriğinin yenilenmesi gerektiğini hatırlatmakta fayda görüyoruz.
Yangın tüpü ayrıca, 18 bar çalışma basıncı ile ufak çaptaki alevleri basit bir biçimde söndürebilir çalışma durumunu hep üst düzeyde ve hazır olarak tutmak zorundadır.
Birçok kez dolum yapılabilmesi ve fiyatının da makul olabilmesi için yangın tüpünün vanası pirinç tetik özelliğinde imal edilmektedir. Her türlü düz ve sabit zeminde muhafaza edilebildiği gibi, özel olarak üretilmiş montaj askısı ile talep edilen yukarı bir yere basitçe asılarak duvarda kalabilecek şekilde fikslenebilmektedir. Eğer bu montaj askınız da yangın tüpü dolumu fiyatları içerisinde temin etmek isterseniz, bizlere ayrıca belirtmenizi rica ederiz.

Yangın Tüpü Satış ve dolum fiyatları için en uygun ve ekonomik hizmeti hızlı biçimde verebilmekteyiz.

Yangın Söndürme Tüpü – Yangın Söndürme Cihazları imalat, bakım ve dolumu konusunda sizlere 10 yılın üzerinde teknik ve saha tecrübemiz en uygun fiyatlarımız ile hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Yangın Tüplerinizin dolumu ve bakımları için fiyat alma amacıyla bizi 7/24 arayabilirsiniz!

yangin_sondurme_ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.